Юнаки київського “Динамо” переможці Міжнародного футбольного турніру присвяченого Дню захисту дітей в Ірпені

Урочиста церемонія нагородження команд учасників Міжнародного футбольного турніру присвяченого Дню захисту дітей серед юнаків 2010 року в Ірпені у ЗОШ № 1

Опубліковано Ірпінський інформаційний – Ирпенский информационный Пʼятниця, 14 червня 2019 р.

Сьогодні в Ірпені завершився Міжнародний футбольний турнір присвячений Дню захисту дітей серед юнаків 2010 року народження, організований Ірпінською міською радою та Федерацією футболу Ірпеня.

Цей турнір став завершальним в низці турнірних змагань 21 денного футбольного марафону, участь у якому взяли більше 40 команд з Ірпеня, Києва та області, а також з різних куточків України, які приїхали до нашого рідного міста, аби поборотися за право називатися кращими футбольними командами у своїх вікових категоріях.

Так, перший футбольний турнір присвячений Дню захисту дітей цьогоріч в Ірпені розпочався ще наприкінці травня і ось сьогодні, 14 червня, на футбольному полі школи № 1, ми стали свідками видовищного фінального поєдинку серед юнаків 2010 року народження в якому зійшлися дві столичні команди – “Динамо” та “UFS”.

Без сумніву, ті хто мав можливість бачити сьогодні фінальну гру наживо, мали можливість спостерігати за високим класом гри у виконанні гравців обох команд, безкопромісну боротьбу до останньої хвилини, високу майстерність володіння м’ячем і тактичну грамотність, яку продемонстрували ці 9 річні гравці і користуючись нагодою, хотілося б висловити їм та їх тренерам слова подяки та великої шани за той футбол, який вони представили на спортивному майданчику ЗОШ № 1 в Ірпені і який вже став історією.

Ми мали можливість вести наживо пряму трансляцію з цього матчу, тому для любителів футболу ми з радістю надаємо можливість побачити фінальний поєдинок з двох таймів, ще раз у запису, який нижче додається.

Перший тайм фінального поєдинку Міжнародного футбольного турніру присвяченого Дню захисту дітей в Ірпені між командами "Динамо" Київ та "UFS" Київ, який проходив в Ірпінській ЗОШ № 1 14 червня 2019 року

Опубліковано Федерація футболу Ірпеня Пʼятниця, 14 червня 2019 р.

Другий тайм фінального поєдинку Міжнародного футбольного турніру присвяченого Дню захисту дітей в Ірпені між командами "Динамо" Київ та "UFS" Київ, який проходив ірпінській ЗОШ № 1

Зрозуміло, що фінальний поєдинок мав визначити команду переможця і команду переможену і судячи по результативним виступам футболістів київського “Динамо” протягом турніру, які з великою перевагою перемогали своїх суперників ні в кого не виникало сумнівів, що і в фіналі вони будуть переможцями.

Забігаючи вперед скажимо, що так воно і сталося, але відверто кажучи фінал для динамівців виявився не з легких, завдячуючи активним діям на полі гравців команди “UFS”, які з перших хвилин і протягом гри діяли на полі тактично грамотно і злагоджено, не поступаючись супернику у класі. І треба було тільки бачити ту пристрастну боротьбу і ті емоції, які не поступалися навіть дорослим командам і вирували на полі протягом усієї гри, яка закінчилася з рахунком 4:1 на користь команди “Динамо”.

Хоча відверто кажучи, футболісти команди “UFS” билися до кінця і мріяли про перемогу у цьому поєдинку до останньої хвилини за що заслуговують на великі компліменти і лише фінальний свисток, дав волю емоціям, – сльози від поразки у гравців “UFS” та радісні, усміхнені обличчя у гравців “Динамо”.

У матчі за 3 місце наші юнаки Дитячої футбольної академії Ірпеня зустрічалися з командою “Рoгозов” з Бориспільського району і пропустивши у дебюті гри два м’ячі, зуміли не тільки вирівняти рахунок, але і вийти уперед 3:2, але помилки наприкінці матчу призвели до двох пропушених м’ячів і лише на останніх хвилинах наші “академіки” зуміли зрівняти рахунок – 4:4.

Лише у серії післяматчевих пенальті наші хлопці здобули таку вистраждану і бажану перемогу – 2:1.

Одразу по завершенні турніру відбулося урочисте нагородження команд, яке провели президент Федерації футболу Ірпеня – Валерій Заваров та перший віце-президент ФФІ – Роман Коршиков.