Відео огляд футбольного матчу 11 туру чемпіонату Київщини з футболу між командами “Сокіл” (Михайлівка-Рубежівка) – “Патріот” (Баришівський район) – 2:6

Пропонуємо відео огляд футбольного матчу 11 туру чемпіонату Київщини з футболу між командами “Сокіл” (Михайлівка-Рубежівка) – “Патріот” (Баришівський район), який відбувся в суботу, 8 червня 2019 року на стадіоні “Чемпіон” (Ірпінь) і завершився розгромною перемогою гостей з рахунком 2:6.

Культурну програму поєдинку на 20-й хвилині відкрив точним ударом Кирило Скринник. А остаточний рахунок матчу встановив Андрій Полудьонний, на 92-й хвилині забив 6-й гол в ворота команди, якою керує Олег Самченко.

Окремо слід відзначити дубль, який оформив у цій зустрічі Артур Купрій. На те, щоб забити два голи, гравцеві гостей знадобилося 19 хвилин ігрового часу. Також необхідно згадати, що одним з головних дійових осіб цього поєдинку став головний арбітр, який видалив з поля трьох гравців обох команд.