Відео огляд футбольного матчу 11 туру чемпіонату Київщини з футболу між командами “Любомир” – “Кудрівка”

Пропонуємо відео огляд футбольного матчу 11 туру чемпіонату Київщини з футболу між командами “Любомир” – “Кудрівка”, який відбувся в суботу, 8 червня 2019 року на стадіоні “Колос” (Ставище) і завершився перемогою гостей з рахунком 4 : 6.

Відзначимо, що культурну програму поєдинку на 8-й хвилині відкрив точним ударом Олег Здановській, а остаточний рахунок матчу встановив Богдан Кутовенко, який на 94-й хвилині забив 4-й гол в ворота команди, якою керує Юрій Степаненко.

Відео голів “Любомир” – “Кудрівка” вболівальники зможуть подивитися в цьому післяматчевому відео огляді. Окремо слід відзначити дублі і хет-трик, які оформили в цій зустрічі Олег Здановській і Олександр Бабор.