В Ірпені пройшов другий день змагань Міжнародного футбольного турніру присвяченого Дню захисту дітей серед юнаків 2010 року народження

Сьогодні в Ірпені на футбольному полі школи № 1 прошов другий день змагань Міжнародного футбольного турніру присвяченого Дню захисту дітей серед юнаків 2010 року народження.

Приємно констатувати, що наші юнаки Дитячої футбольної академії Ірпеня в дуже емоційних і напружених поєдинках пройшли сито групового турніру і потрапили до фінальної чатини змагань, які завтра, вже з самого ранку, розпочнуться на спортивному майданчику в ЗОШ № 1 в Ірпені.

Присутні сьогодні на турнірі любителі футболу та батьки з радістю спостерігати за діями юних динамівців 2010 року народження у грі проти столичної команди “Барселона”, яку вони переграли з переконливим рахунком – 11:0 і цікаво, а яка з команд на цьому турнірі, яка пробилася до фінальної частини, завтра зможе кинути виклик команді “Динамо” Київ і зупинити їх стрімку ходу на п’єдестал ?

Можливо це буде під силу нашій Дитячій футбольній академії Ірпеня, якщо тренерський штаб команди зможе за ніч мізками замісити тактичний коктейль та знайти еліксирний ключ до перемоги.

Про це ми вже дізнаємося завтра в останній, фінальний день турніру, по закінченні якого відбудеться урочисте нагородження команд та закриття.

А для прихильників київського “Динамо” ми з радістю надаємо вам можливість помилуватися грою перспективних юнаків цієї команди, серед яких незабаром, ми побачимо майбутніх Заварових, Блохинів та Шевченків в головній динамівській команді.

Другий тайм між командами 2010 року народження "Барселона" (Київ) – "Динамо" Київ на футбольному майданчику ЗОШ № 1 в Ірпені у другий день Міжнародного футбольного турніру присвяченого Дню захисту дітей в Ірпені

Опубліковано Федерація футболу Ірпеня Четвер, 13 червня 2019 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *